دوره های تخصصی (برای ورود به بازار کار و مهاجرت کاری)

آکادمی اسپیناس با تجربه 20 ساله در حوزه فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک , برای اولین بار دوره های تخصصی برای ورود بازار کار برگزار می نماید.
این دوره ها شامل (برنامه نویسی , طراحی سایت , طراحی UXUI , سئو و دیجیتال مارکتینگ) می باشند.
تمامی دوره ها بدون نیاز به پیش نیاز بوده و صفر تا صد از پایه تا پیشرفته آموزش داده می شوند.
متد آموزشی ما در دوره ها به صورت پروژه محور بوده و دانشجویان در حین انجام پروژه ی واقعی تخصص های مربوطه را در آن حوزه به دست می آورند.
بعد از اتمام دوره مدرک معتبر بین اللملی قابل استعلام برای تمامی دانشجویان صادر می شوند.

همچنین در بازه ی 6 الی 9 ماهه دانشجویان می توانند با تخصص هایی که در طول دوره کسب کردن وارد بازار کار شوند .

ویژگی های متمایز دوره

مقدماتی تا پیشرفته

تمامی دوره های به صورت صفر تا 100 بدون هیچ گونه پیش نیازی به تکنولوژی و رشته تحصلی خاص آموزش داده می شوند.

حضوری / آنلاین

تمامی دوره ها در دو متد حضوری و آنلاین برگزار می شوند , برای افراد پر مشغله یا شاغل , یا ساکنین شهرستان ها امکان کلاس های آنلاین نیز فراهم شده است.

خصوصی / گروهی

تمامی کلاس ها در دو سبک خصوصی و گروهی برگزارمی شوند . خصوصی (4 نفره) و گروهی (آنلاین) که می توانید نسبت به بودجه خود انتخاب کنید.

متد آموزشی پروژه محور

سطح تمامی دوره ها پیشرفته بوده و سعی بر آن داریم یک پروژه جامع کاربری پروژه محور در حین دوره آموزش داده شود تا با اجرای یک پروژه ی واقعی کاملا آشنا شوید.

تایم تمرین / رفع اشکال

در کلاس های حضوری 15 الی 30 دقیقه (بدون در نظر گرفتن زمان تایم کلاس ) جهت تمرین و رفع اشکال برای دانشجویان در نظر گرفته شده است.

ارائه مدرک بین المللی قابل استعلام

بعد از اتمام دوره مدرک معتبر بین اللملی قابل استعلام برای تمامی دانشجویان صادر می شود که می توانید در استخدام و رزومه کاری خود استفاده کنید.

جذب کارآموز بعد از اتمام دوره

بعد از اتمام دوره دانشجویانی که نتایج بهتری از دوره ارائه نمودن و فعال هستن , در صورت نیاز به صورت کارآموز مشغول به کار خواهند شد.

کوچینگ کاری برای درآمد زایی و مهاجرت

اگر قصد مهاجرت داشته باشید بعد اتمام دوره جهت مهاجرت, توسط استاتید مربوطه برای ورود به بازار کار بین المللی مشاوره خواهید گرفت.

برای مهاجرت و استخدام VIPلیست دوره های آموزشی

آموزش طراحی رابط و تجربه کاربری(UXUI)

در این دوره شما با مباحث طراحی UXUI , طراحی محصول آشنا شده و در یک پروژه ی واقعی طراحی UXUI یک سایت حرفه ای فروشگاهی را یاد خواهید گرفت.

آموزش طراحی سایت (فرانت اند)

در این دوره شما بعد از یادگیری مباحث Html5-CSS3-JS-JQuery و استادارد های اساسی طراحی سایت , با استفاده از فریم فرک Tailwinds یک قالب حرفه ای می سازید.

آموزش طراحی سایت (فرانت اند پیشرفته)

در این دوره شما با سطح حرفه ای فرانت اند آشنا شده و مباحث از جمله جاوا اسکریپت پیشرفته ,ReactJs/Redux را یاد خواهید گرفت.

آموزش طراحی سایت (بک اند وردپرس)

در این دوره شما با استفاده از زبان برنامه نویسی PHP و آشنایی با سیستم مدیریت محتوای وردپرس طراحی قالب حرفه ای ووکامرس را یاد خواهید گرفت.

آموزش طراحی سایت با وردپرس (بدون کدنویسی)

در این دوره شما بدون داشتن دانش اولیه برنامه نویسی به صورت صفر تا 100 راه اندازی یک سایت حرفه ای را بدون کد نویسی با سیستم وردپرس یادخواهید گرفت.​

آموزش سئو SEO و بهینه سازی سایت

در این دوره شما با 0 تا 100 مباحث سئو ( بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو ) آشنا خواهید شد و به صورت عملی یک فروشگاه اینترنتی را از صفر سئو خواهیم کرد.

آموزش طراحی گرافیگ (فتوشاپ و ایلاستریتور)

در این دوره شما به صورت کاربردی 2 نرم افزار طراحی گرافیک فتوشاپ و ایلاستریتور رو به صورت حرفه ای و پروژه محور یاد خواهید گرفت.

آموزش برنامه نویسی پایتون

در این دوره به مباحث مبتی تا متوسطه زبان پایتون می پردازیم که دوره ی مناسبی برای دانشجویان می باشد و بعد اتمام این دوره می توانید در دوره پیشرفته شرکت کنید.

شبکه های اجتماعی

پر تکرار ترین سوالات دانشجویان

به صورت کلی تمامی تخصص های زیر مجموعه کامپیوتر اعم از برنامه نویسی ،طراحی سایت ، طراحی UXUI ، دیجیتال مارکتینگ همگی پرطرفتار و پردرآمد می باشند، ولی باید در نظر داشته باشید که در یک فیلد تمرکز کرده و در آن فیلد متخصص شوید.جهت جزئیات بیشتر و مشاوره رایگان نیز می توانید با ما تماس 04135570456 بگیرید.

طبیعتا خیر! زیرا شما در هر سنی می توانید یادگیری را شروع کرده و کسب درآمد کنید , در برخی مواقع نسبت به موقعیت اجتماعی دانشجو مشاورین آموزشی ما نقشه راه بهتری برایتان در نظر می گیرند.

برای شروع دوره های پایه اولیه هیچ پیش نیازی وجود ندارد! تنها آشنایی اولیه به کامپیوتر و اینترنت کافی می باشد. زیرا تمامی آموزش ها به صورت صفر تا 100 از مبتدی تا پیشرفته خواهد بود.

به صورت اجبار نه ! زیرا خود مجموعه سیستم کامپیوتری در اختیار شما قرار خواهد داد , ولی در صورت داشتن لپ تاپ نیز می توانید همراه خود داشته باشید تا فایل های کل دوره و تمرینات لازم در سیستم شخصی خودتان قرار بگیرند.

شما بعد از انتخاب دوره مذکور , زمان برگزاری دوره با شما اطلاع داده خواهد شد , و هر جلسه متشکل از یک جلسه 90 دقیقه ای (1/5 ساعته) می باشد.

30% هزینه کل دوره به صورت اولیه دریافت می گردد و بقیه مبلغ در طول دوره به صورت ماهیانه دریافت خواهد شد.

حضوری و آنلاین , برای افرادی که زمان کافی برای رفت و آمد ندارن و یا شهرستان تشریف دارن می توانند در دوره های آنلاین ما شرکت کنند.

این مدرک با کد هنرجو در سایت آکادمی قابل استعلام می باشد. مشخصات دوره نیز اعم از سرفصل ها , مدت زمان گذرانده شده و نمونه کار های انجام شده توسط هنرجو در طول دوره قابل مشاهده و رهگیری خواهد بود.

بعد از اتمام دوره, یک بازه 6  الی 12 ماهه برای تمرین و تکرار باید در نظر بگیرید تا در این حوزه تجربیات لازم را به دست آورده و کم کم وارد حوزه کاری شده و کسب درآمد کنید. 

15 دقیقه مشاوره رایگان ثبت دوره از ما بگیرید!

اگر سوالی در مورد دوره ها دارید می توانید جهت مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید

contact