بازاریابی دیجیتال یا(digital marketing)

در دنیای پرهیاهوی امروز، با اشباع شدن بازار و افزایش رقابت، دیده شدن حرف اول را می‌زند. اینجاست که دیجیتال مارکتینگ، به عنوان بازاریابی نوین و قدرتمند، به میدان می‌آید. دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال، به استفاده از ابزارها و بسترهای آنلاین برای تبلیغ، معرفی و فروش محصولات و خدمات یک کسب و کار گفته می‌شود. شما می‌توانید با بهره‌گیری از ابزارهای مختلف دیجیتال مارکتینگ، پیام تبلیغاتی خود را به صورت هدفمند به افراد مناسب برسانید. این یعنی جذب مشتریان واقعی و بالقوه‌ای که به محصول یا خدمات شما نیاز دارند و احتمال خریدشان از شما بیشتر است. اما دنیای دیجیتال مارکتینگ گسترده و پربازده است و ورود به این عرصه بدون داشتن دانش و تجربه کافی می‌تواند گیج‌کننده و حتی زیان‌آور باشد. وقت و هزینه شما برای راه‌اندازی کمپین‌های ناموفق و بدون بازده تلف می‌شود. اینجاست که خدمات تیم متخصص دیجیتال مارکتینگ شرکت اسپیناس نوین به کمک شما می‌آید. ما تیمی مجرب و متخصص در زمینه دیجیتال مارکتینگ هستیم. ما با تکیه بر دانش به‌روز، تجربه موفق و ابزارهای پیشرفته، به شما کمک می‌کنیم تا با تدوین استراتژی‌ای جامع و قدرتمند، به اهداف بازاریابی آنلاین خود دست پیدا کنید.

نمونه کار های بازاریابی دیجیتال

برخی از ویژگی های بازاریابی دیجیتال

طراحی کمپین تبلیغات

کمپین تبلیغاتی جزئی از برنامه بازاریابی کسب‎‌و‌کار شماست و شما نیاز دارید تا برای اجرای یک کمپین تبلیغاتی موفق، آن را بر اساس برنامه بازاریابی کسب‌وکارتان طراحی و اجرا کنید.

سوشال مارکتینگ

سوشیال مارکتینگ یکی از روش‌‌های موثر بازاریابی دیجیتالی یا آنلاین است که از پلتفرم‌ها و شبکه‌های اجتماعی محبوب و پرطرفدار به عنوان ابزار تبلیغاتی خود استفاده می‌کند.

ساخت تیزر

استفاده از ابزارهایی که احتیاج به دانش فنی و سخت افزارهای گران قیمت نداشته باشه و با کمترین هزینه و زمان شما رو به هدفتون برسونند.

سٔو و بهینه سازی

انجام تمام فرآیندهایی است که باعث می شود سایت شما نتایج بهتری را در گوگل و سایر موتورهای جستجو کسب کند.

ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ برای ارسال پیام‌های تبلیغاتی یا تعاملی به مشتریان به‌منظور تبلیغ یک محصول یا خدمت، جذب مشتری جدید یا تعامل با مشتریان قبلی، بازاریابی ایمیلی گفته می‌شود.

SMS مارکتینگ

رساندن پیام‌های کلیدی شما به دست مشتریان از طریق ابزارهای قدرتمند و کارآمد است. این رویکرد بازاریابی با استفاده از تلفن‌های همراه می‌تواند بستری برای افزایش فروش، به اشتراک‌گذاری اطلاعات حیاتی و تعامل دوطرفه باشد.

تبلیغات گوگل

تبلیغات گوگل به شما کمک می‌کند در سریع‌ترین زمان و بدون نیاز به بهینه‌سازی وب‌سایت، جایگاه اول نتایج جستجوی گوگل را به خود اختصاص دهید.

مشاوره و تبلیغات

مشاوره تبلیغاتی ارائه پیشنهادات و خدماتی می‌باشد که تبلیغات را بر پایه علم مارکتینگ، ترندهای روز، شناسایی دقیق بازار هدف و مبتنی بر تجربیات موفق جهت می‌دهند و درنتیجه منجر به افزایش سودآوری و جذب مشتری و در نهایت افزایش سهم بازار برند خواهد شد.

مراحل دیجیتال مارکتینگ در آژانس اسپیناس نوین

آنچه باید قبل از بازاریابی دیجیتال بدانید

برای دریافت مشاوره اولیه و تعیین وقت ملاقات حضوری با شماره های 04135570456 تماس بگیرید.

هزینه بازاریابی دیجیتال برای سایت های مختلف ، متفاوت میباشد و به عوامل بسیاری بستگی دارد.  جهت اطلاعات بیشتر 04135570456 تماس بگیرید.

  زمان برای پروژه های مختلف متفاوت میباشد. برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

 در شرکت اسپیناس نوین ابتدا یک جلسه مشاوره برگزار میشود. این جلسه هم به صورت تلفنی و حضوری امکانپذیر است. بعد از جلسه مشاوره پروپوزال برای مشتری ارسال شده و در صورت تایید پروپوزال عقد قرارداد انجام میشود.