بهینه سازیی سئو سایت

کلمه‌ی SEO مخفف عبارت Search Engine Optimization است که می‌توان آن را به بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو ترجمه کرد.

بهینه‌سازی سایت، فرآیند اجرای اصلاحاتی است برای رسیدن به سایتی که اهداف کسب‌وکاری شما را بهتر محقق می‌کند. این اهداف بسته به نوع کسب‌وکار شما بسیار با هم متفاوت خواهد بود. اما نهایتاً هدف اصلی و عمده همگی سایت‌ها این است که بازدیدکنندگان به راحتی بتوانند یک فعالیت مشخص را به انجام برسانند.

سرمایه گذاری در سئو

برای دیده شدن در گوگل و گرفتن امتیاز از گوگل باید به فکر سرمایه گذاری در سئو سایتتان باشید.نتیجه این سرمایه گذاری را در رونق گرفتن کسب و کارتان خواهید دید.

نمونه کار های سئو

جزئیات بهینه سازی سئو در شرکت اسپیناس نوین

بهینه سازی سئو

تحقیق کلمات کلیدی تحلیل و آنالیز رقبا تدوین استراتژی سئو و بهینه سازی داخلی وب سایت (محتوا و تکنیکال) سئو و بهینه سازی خارجی وب سایت سنجش و ارزیابی نتایج حاصل شده از سئو

پنل بهینه سازی سئو

امکان مدیریت نقشه های سایت و سیستم بهینه سازی صفحات و محصولات از بابت توضیحات و هشتگ های سئو برای بهینه سایزی سایت برای موتور های جستجو

تگ

استفاده صحیح از تگ ها و بررسی سایر تگ های صفحه سایت

بهینه سازی تگ ها

بهینه سازی تگ های (head) و (body) بهینه سازی تگ عنوان و متای توضیحات

لینک سازی خارجی

حضور و فعالیت در شبکه های اجتماعی لینک سازی خارجی به صورت رپورتاژآگهی برندمنشن

ابزار گوگل

ابزار Google PageSpeed Insights: تست سرعت صفحات سایت ابزار Woorank: بررسی سئوی سایت ابزار گوگل ترندز ابزار گوگل سرچ کنسول ابزار گوگل آنالیتیکس

آمار بازدید سایت

ارائه آمار بازدید کنندگان بر حسب فیلتر های مختلف از جمله (کشور ,شهر , نوع سیستم عامل کاربران , سایت های ارجاع داده شده و ...)

سایت مپ

ایجاد و ثبت سایت مپ صحیح در سرچ کنسول گوگل

آنچه باید قبل از بهینه سازی سئو در شرکت اسپیناس نوین بدانید

برای دریافت مشاوره اولیه و تعیین وقت ملاقات حضوری با شماره های 04135570456 تماس بگیرید.

هزینه  بررسی و بهینه سازی سئو برای سایت های مختلف ، متفاوت میباشد و به عوامل بسیاری بستگی دارد. این هزینه ها از 15 میلیون شروع می شوند ! جهت اطلاعات بیشتر 04135570456 تماس بگیرید.

بله تمامی خدمات ارائه شده از شرکت اسپیناس نوین قابلیت تغییر و ارتقا و بروز رسانی در هر زمانی را دارد.

به  طور طبیعی، 6 الی 9 ماه  میانگین زمان لازم برای مشاهده نتایج است. نکته کلیدی در اینجا این است که، می بایست به دنبال پیشرفت تدریجی و ثابت باشید.

برای بررسی و بهینه سازی سئو  وب سایت در شرکت اسپیناس نوین ابتدا یک جلسه مشاوره برگزار میشود. این جلسه هم به صورت تلفنی و حضوری امکانپذیر است. بعد از جلسه مشاوره پروپوزال برای مشتری ارسال شده و در صورت تایید پروپوزال عقد قرارداد انجام میشود.